MÖBLER / Skåp & hyllor / Överskåp 8516067
nr 851 6067
Överskåp
längd: 90 cm, djup: 44 cm, höjd: 127 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:33:01
100 kr
150 kr